Suvemaja ning aiamaja paigaldusest

Aiamaja paigaldusest

Ei maksa valutada pead teemadel, kuidas paigaldada aiamaja ning kas suudad paigaldada aiamaja ise või on hoopis tarvis abikäsi ehitusfirmast, sest Nordic Bungalow meeskond on juba mõelnud sellele.

Nimelt DIY (do-it-yourself) on Nordic Bungalow pakutavate aia- ja suvemajade, paviljonide ning saunamajade märksõna. See on maailmas väga levinud nn hands-on viis erinevate aia- ja kodutoodete kasutuselevõtul ja kokkupanekul ning inspireerib ka meie toodangu disainereid leidma nutikaid ja lihtsaid lahendusi. See tähendab, et aiamajade kokkupanek on tehtud äärmiselt lihtsaks ja seda on võimalik teha iseseisvalt. Freespruss ja post-tala tüüpi Nordic Bungalow aiamajade konstruktsiooni lihtsus annab võimaluse olla igal ühel ehitusmeister ja anda oma värskelt soetatud bangalo paigaldusega sellele personaalselt ekstra hea energia. Lisaks kõigele, kui sa oled valinud aiamajale lisaks pakutavast värvidest oma lemmikud, võid sa värvikombinatsioonide ja aiamaja läbimõeldud disaini sümbioosis olla kindel, et eristud massist.

Kui kaua võtab aega aiamaja paigaldamine?

Keskmiselt võtab maja paigaldus aega kuni neli päeva, seejuures on arvestatud kahe inimese panusega, sest osade detailide paigaldamisel on tarvis abikäsi. Miks mitte võtta sõbrad, tuttavad appi ja teha aiamaja paigaldusest nauditav seltskonnasündmus. Hiljem, kui maja püsti, võiks ju hakata tulemust koos nautima.

Et aiamaja paigaldus läheks sujuvalt, on ilmastikukindlas tootepakendis kaasas ka paigaldusjuhend, mis sisaldab endas toote spetsifikatsiooni ja selgitustega pildimaterjali. Samuti on pakendis kinnitusvahendid, kõik paigalduseks vajalikud tarvikud, tellitud lisad ning ka hooldusjuhend.

Abi aiamaja paigaldusel!

Olgugi, et majaga on kaasas paigaldusjuhend, on teil kindluse mõttes alati võimalus küsida konsultatsiooni ja täiendavaid küsimusi paigalduse ning hoolduse kohta Nordic Bungalow spetsialistidelt. Küllap avastate ruttu, et aia- või suvemaja paigaldus on lihtne ja nauditav.

Vaata ka lugu aiamaja hooldusest

Lisa kommentaar