Kampaania tingimused – Kampaania on lõppenud ja võitja selgunud. Võitjaks on EVE RANNIK

Nordic Bungalow loosib Facebooki auhinnamängus välja aiapaviljoni Paviljon 4.
Kampaania tingimused:
 1. Kampaaniat korraldab ja viib läbi Bangalo Grupp OÜ, edaspidi KAMPAANIA KORRALDAJA, Põhja pst 21c, Tallinn 10414.
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud KAMPAANIA KORRALDAJA poolt käesolevates tingimustes. Kõik KAMPAANIA KORRALDAJA otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaania kestab ajavahemikus 15.02 – 29.04.2019.
 4. Kampaanias ei või osaleda Bangalo Grupp OÜ töötajad ega nende pereliikmed.
 5. Kampaania auhinnaks on üks aiapaviljon “Paviljon 4” https://nordic-bungalow.ee/toode/paviljon-4/ 
 6. Auhinna juurde ei kuulu lisad: täiendav katusekärg, puidukaitselasuur, paviljoni paigaldus ja transport.
 7. Kampaanias võivad osaleda ainult füüsilised isikud, kes on Eesti Vabariigi residendid.
 8. Kampaanias osalemiseks peab:
  1. Määrama meeldivaks (Like) Nordic Bungalow Facebook lehe
  2. Jagama kampaaniapostitust Facebookis teiste kasutajatega
 9. Loosimine viiakse läbi 30.04.2019.
 10. Auhinda ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega
 11. Auhinna võitja nimi avalikustatakse Nordic Bungalow Facebook eestikeelsel lehel 30.04.2019.
 12. KAMPAANIA KORRALDAJA võtab võitjaga ühendust ning väljastab auhinna võitjale ajavahemikul 02.05 – 30.05.2019. Auhinna üleandmine toimub võitja ja KAMPAANIA KORRALDAJA vahel kokkulepitud kohas isikut tõendava dokumendi alusel. Kui auhinna üleandmine ei ole võitjast olenevatel põhjustel võimalik hiljemalt 30.05.2019 loetakse, et väljakuulutatud võitja on auhinnast loobunud.
 13. KAMPAANIA KORRALDAJA ei vastuta kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania korraldaja kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahju eest.
 14. KAMPAANIA KORRALDAJAL on õigus kampaania ühepoolselt lõpetada juhul kui ilmnevad kampaaniareeglite olulised rikkumised, kontode võltsingud, pettused või kuritarvitamised. Samuti on kampaania korraldajal õigus kampaania ühepoolselt lõpetada vääramatu jõu tõttu. KAMPAANIA KORRALDAJA teavitab sellest KAMPAANIA KORRALDAJA Facebooki lehel ja aadressil https://nordic-bungalow.ee.
 15. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub KAMPAANIA KORRALDAJA Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
 16. KAMPAANIA KORRALDAJALE jääb õigus muuta Kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi Nordic Bungalow Facebooki lehe.
 17. Kõigis käesolevates tingimustes mittereguleeritud küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
 18. Auhinna väljastamisega kaasnevad riiklikud maksud tasub kampaania korraldaja.
 19. Lisainfo saamiseks palume pöörduda Bangalo Grupp OÜ poole e-posti teel aadressil info@nordic-bungalow.eu
 20. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid ja kaebused tuleb esitada kirjalikult KAMPAANIA KORRALDAJALE aadressil Põhja pst 21c või e-posti aadressil info@nordic-bungalow.ee. KAMPAANIA KORRALDAJA lahendab saabunud pretensioonid ja kaebused seitsme tööpäeva jooksul alates nende saamisest.

Nordic Bungalow on Bangalo Grupp OÜ-le kuuluv kaubamärk. Lisainfot telefonil +372 6 414 555, info@nordic-bungalow.eu

Telli kodust lahkumata – Vaata ka teisi aiamaju

12 410.00

Fancy Farmer 70 B on disain suvemaja nõudlikule kliendile, kes ei soovi teha kompromisse mahutavuse, kvaliteedi ja funktsionaalsuse arvelt.

5 280.00

See puitmaja on ideaalne ajaveetmiseks, tee joomiseks või hoopis töö tegemiseks ja asjade paigutamiseks. Fusion tootepere üks väiksemaid mudeleid võtab arvesse nõudliku kliendi vajadused ja piiratud ruumi aiamaja paigalduseks.

19 030.00

Avar elutuba koos avatud köögiga ja söögitoaga, vannituba, panipaik, magamistuba, külalistetuba või teine magamistuba, suur katusealune terrass auto parkimise võimalusega.

3 120.00

Aiamaja Savenay 44 on hea valik! Kaasaegne trendikas ja stiilne ning väike aiamaja Saavenay 44 on ideaalne töö tegemiseks ja või väiksema seltskonna mahutamiseks või hoopis asjade paigutamiseks. Aiamaja otstarve ja funktsionaalus on sinu otsustada! Kvaliteetse 44 mm seinapaksusega aiamaja või suvemaja otstarve jääb loomulikult sinu otsustada. Aiamaja või suvemaja – see bangalo-aiamaja sobib kasutamiseks [...]

2 940.00

Loomulikult kui sa hindad oma tervist ja pead lugu looduslikest materjalidest, on see paviljon parim variant sinu elukeskkonna paremaks muutmiseks. Oskuslikult värvikombinatsioonide ja paviljoni läbimõeldud disaini sümbioosis võid olla kindel, et eristud.

6 560.00

Vintage Simple 70 S mudel on klassikaline aiamaja, traditsioone hindavale inimesele. Lase vabaks oma fantaasia ja leia oma aiamajale parim funktsioon.

5 690.00

Stuudio aiamaja Superb Studio 44 B Skew on parim valik suvemaja ostjale. Lihtsalt fantastiline disain-aiamaja vaba aja veetmiseks ning ka töö tegemiseks. Lihtsuses peitub võlu, sest see puidust stuudio puitmaja on väga lihtsasti paigaldatav. See 44mm seinapaksusega stuudio aiamaja sobib väga hästi suvilaks looduskaunisse kohta, kuhu saad nädalavahetuseks linnast ära põgeneda. Ikka selleks, et saaksid [...]

3 200.00

Vintage perekonna aiamaja Gaillac 44 tellimine on alanud. Selle toote aiamaja arenduse juures on arvesse võetud pinna avaruse ja suuruse suhtes vähemnõudlikemate klientide soovid. Suure mahutavusega ruum teeb sellest mudelist funktsionaalsuselt eriti mitmekülgne aiamaja ning ei piira kuidagi sinu võimalusi kasutada ja nautida seda suvemaja ka minibüüroo, panipaiga või grillmajana. See puitmaja on ideaalne seltskonnaga [...]