Korduvad küsimused

Kuidas aiamajad ja suvemajad niiskusele vastu peavad?

Puidust aiamajad ja suvemajad peavad vastu, kui nad katta puidukaitsevahendiga.

Kas 20m2 puitmaja ehitamisel on tarvis ehitusluba?

Kui elamu ja selle teenindamiseks vajalik hoone on ehitisealuse pinnaga 0–20 m2 ja kuni 5 m kõrge, siis ei ole ehitusluba vaja. Loe lähemalt blogist

Kas üle 60m2 puitmaja ehitamisel on tarvis ehitusluba?

Kui elamu ja selle teenindamiseks vajalik hoone on ehitisealuse pinnaga üle 60 m2, on tarvis esitada ehitusluba. Loe lähemalt blogist.

Kas Nordic Bungalow puitmajadel on soojustus?

Nordic Bungalow puitmajadel ei ole soojustust penoplasti või villana. Tegemist on kergkonstruktsiooniga peamiselt puhke- ja suvemajadega ning materjalide hulka ei ole arvestatud soojustust. Kui siiski soovid soojustatud puitmaja, siis teeme eriprojekti ning võtame arvesse sinu soovid ka soojustamisel. Eritellimusel puitmaja saad tellida siit!

Kas puitmajadel on elektrikaablid ja ühendus olemas?

Nordic Bungalow standardmajadel ei ole elektrikaableid ega elektrikilpi.

Milline vundament sobib Nordic Bungalow puitmajadele?

Nordic Bungalow puitmajadele sobib sõltuvalt suurusest kas betoonkividest vundament, vaivundament, lintvundament või plaatvundament. Loe lähemalt blogist

Kas puitmajadel on olemas veeühendus?

Nordic Bungalow puitmajadel ei ole valmis veeühendust. Kui tellite puitmaja saunaga, siis tuleb vundamendi ehitamisel arvestada saunaruumi asukohaga ning teha eelnevad tööd, et vesi saaks majja sisse ning välja juhitud.

Kas me müüme elementmaju või moodulmaju?

Nordic Bungalow ei müü elementmaju. Elementmajade puhul koostatakse maja seinad, laed ja suuremad detailid juba tehases. Nordic Bungalow müüb fressprussist tappidega ning post-tala tüüpi maju.