Tarnetingimused

Kui pikk on bangalo aiamaja tarneaeg?

Kuna maja võib laos seistes kahjustada saada, siis üldjuhul me bangaloid ladudes ei hoiusta. Valmistame iga maja tellimuse peale, et saaksime Teile transportida värskelt valminud bangalo aiamaja. Alates tellimuse kinnitamisest ja makse laekumisest võtab Teie bangalo aiamaja tootmine sõltuvalt mudelist aega umbes 3-5 nädalat, millele lisandub transpordiaeg 1-2 nädalat.

Kuidas bangalo aiamaja transporditakse?

Eestis toimub tarne kraanaga tõstukautot või kahveltõstukiga varustatud poolhaagisveokit kasutades. Bangalo aiamaja tõstetakse Teie jaoks võimalikult mugavasse kohta või sellele nii lähedale kui võimalik. Transpordil peame arvestama teeolude, tänava laiuse, liikluspiirangute ja kõigi teiste sarnaste asjaoludega. Kuhu ja kuidas maja maha laaditakse, otsustab autojuht, kes peab tagama selle, et mahalaadimine oleks turvaline nii juuresviibivatele isikutele kui ka varale.

Kuidas Teid tarnest teavitame?

Me saadame Teile kohe teate, kui Teie bangalo aiamaja on valmis. Seejärel lepime kokku Teile sobiva kohaletoimetamise aja.

Mis juhtub, kui Teid kokkulepitud ajal kodus pole?

Kauba anname üle ainult lepingujärgsele Ostjale dokumendi alusel. Kui Teid ennast pole kodus, saate kaupa vastu võtma volitada kolmanda isiku. Esitage volitus kindlasti kirjalikul teel Bangalo Grupp OÜ e-postile info@nordic-bungalow.eu. Soovitatavalt vähemalt 2 tööpäeva enne tarne toimumist, et saaksime muudatusest informeerida ka transpordiettevõtet.

Juhul kui oleme tarne kokku leppinud, kuid seda pole võimalik teostada Teiepoolse takistuse tõttu (kaupa pole vastu võtmas ei Teid ega Teie volitatud isikut), tagastatakse bangalo aiamaja lattu ning Teiega võetakse ühendust. Kirjeldatud situatsiooni korral võib uue tarnega kaasneda lisatasu.

Mida teha, kui soovite tarneaadressi vahetada?

Kui soovite, saate tellimuses märgitud tarneaadressi muuta. Selleks saatke vabas vormis kirjalik avaldus Bangalo Grupp OÜ e-postile info@nordic-bungalow.eu.

Kuidas käituda transpordivigastuste korral?

Jälgime hoolega, et välja saadetavad bangalo aiamajad oleksid korrektselt pakitud ja terved. Kui juhtub, et Teile tarnitud bangalo aiamaja pakend on nähtava vigastusega, palume see koheselt fikseerida saatelehel. Saatke vastav info koos pildi või piltidega ka Bangalo Grupp OÜ e-postile info@nordic-bungalow.eu või täitke reklamatsioonivorm Nordic-Bungalow e-poe vahendusel.