NB! Kõik tootefotod ja kujutised koos värvilahendustega on illustratiivsed ja kaitstud autoriõigustega.

Paviljon 4 /  / ~ 11 m² / 

Avarus ja juurdepääs erinevatest külgedest annab võimaluse paviljoni kasutamiseks varjualusena, grillmajana või päikesevarjuna, kus saab nautida 360 kraadi vaadet.

Kaheksanurkne paviljon-aiamaja

Nordic Bungalow paviljonide kasutajad on väga rahul kaheksanurkse suvebangalo mitmekesiste võimalustega. Avarus ja juurdepääs erinevatest külgedest annab võimaluse paviljoni kasutamiseks varjualusena, grillmajana või päikesevarjuna, kus saab nautida 360 kraadi vaadet. Elegantse disainiga paviljonide kliendid paiknevad üle-euroopal nii põhjast lõunasse kui idast läände.

Kvaliteet ja aiamaja looduslikud materjalid

Kui sa hindad oma tervist ja pead lugu looduslikest materjalidest, on see paviljon parim variant sinu elukeskkonna paremaks muutmiseks. Sest nagu kõiki teistedki Nordic-Bungalow aia- ja suvemajad, saunad, on see loodussõbralik ja tervisele kahjutu, sest selle paviljon on valmistatud naturaalsest kuusepuust. Loomulikult selle paviljoni disaini ja tootmisesse on pandud hing ja inseneriteadus.

Diameeter

~ 4 m

Kogu pindala

~ 15 m²

Sisemine pindala

~ 11 m²

Seina kõrgus

2,2 m

Katuseharja kõrgus

3,55 m

Katuse pindala

~ 20 m²

Terrassilaua paksus

18 mm

Materjal

Immutamata põhjamaine kuusk, NB! värvilised tootepildid on illustratiivsed

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Paviljon 4 /  / ~ 11 m² / ”

Lisad

Aiamaja värvid
Oleme välja kalkuleerinud Sinu aiamajale kuluva lasuuri mahu. Valides tootega lasuuri, saadetakse see koos majapakiga.Tähelepanu! Lasuuride hind ei sisalda aiamajade värvimist.Remmers HK lasuurid on Nordic Bungalow aiamajade ametlikuks kaitseks niiskuse, UV-kiirguse, mädanemise, sinetuse, hallituse ja vetikate, herilaste põhjustatud kahjustuste eest.Tooted sisaldavad krunti, neil on siidjasmatid ja säravad värvitoonid, mis tungivad puidu sügavale aluspinda ning on ületöödeldavad lihvimata. Tähelepanu! Fotodel võivad värvitoonid erineda tegelikkusest.Leia oma aiamajale sobiv puidukaitse ja värvkate. Loe rohkem tootja kodulehelt.remmers aiamaja nordic 
Teie bangalo aiamaja tootmine võtab sõltuvalt mudelist aega umbes 3-5 nädalat, sellele lisandub transpordiaeg 1-2 nädalat. Vaata lisa

1 800.00

Saadaval järeltellimisel

Paigaldus

Soovin personaalset hinnapakkumist paigaldusele Nordic Bungalow koostööpartnerilt

Katusekärg

Vali omale sobivat värvi bituumensindel kärgmustriga.

Puidukaitselasuur I

Vali omale värv postide, sarikate, iluliistude ja katuse alumise poole jaoks.

Puidukaitselasuur II

Vali omale värv piirete jaoks.