NB! Kõik tootefotod ja kujutised koos värvilahendustega on illustratiivsed ja kaitstud autoriõigustega.

Paviljon 54 /  / ~ 16 m² / 44 mm

Selle paviljoni disainimisel on taas arvestatud kvaltiteedi ja hinna suhtes nõudlikuma kliendi soovidega, sest siin pole midagi üleliigset, kuid me oleme valmis sind alati aitama ka erilahendusega.

Paigalda Paviljon 54 aiamaja igaks otstarbeks oma aeda

Grillmaja, lehtla, päikesevari või mistahes koosviibimise külaliste majutamiseks – loomulik avarus ja juurdepääs erinevatest külgedest annab võimaluse paviljoni kasutamiseks.

Lihtne ja soodne disainpaviljon

Selle paviljoni disainimisel on taas arvestatud kvaltiteedi ja hinna suhtes nõudlikuma kliendi soovidega, sest siin pole midagi üleliigset, kuid me oleme valmis sind alati aitama ka erilahendusega.

Kui sa hindad oma tervist ja pead lugu looduslikest materjalidest, on see paviljon parim variant sinu elukeskkonna paremaks muutmiseks. Tunne ennast disainerina ja haara ohjad enda kätte, sest värvikombinatsioonide ja paviljoni läbimõeldud disaini sümbioosis võid olla kindel, et eristud. Suurepärane Nordic Bungalow paviljon on naturaalne osa sind ümbritseval maastikul, aias, mere ääres, metsas või mägedes. Ole ajast ees ning telli kvaliteetne ja mõistliku hinnaga ning loodussõbralik paviljon või suvemaja juba täna!

Diameeter

~ 5 m

Kogu pindala

~ 22 m²

Sisemine pindala

~ 16 m²

Seina paksus

44 mm

Seina kõrgus

2,2 m

Katuseharja kõrgus

3,8 m

Katuse pindala

~ 30 m²

Terrassilaua paksus

18 mm

Materjal

Immutamata põhjamaine kuusk, NB! värvilised tootepildid on illustratiivsed

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Paviljon 54 /  / ~ 16 m² / 44 mm”

Lisad

Aiamaja värvid
Oleme välja kalkuleerinud Sinu aiamajale kuluva lasuuri mahu. Valides tootega lasuuri, saadetakse see koos majapakiga.Tähelepanu! Lasuuride hind ei sisalda aiamajade värvimist.Remmers HK lasuurid on Nordic Bungalow aiamajade ametlikuks kaitseks niiskuse, UV-kiirguse, mädanemise, sinetuse, hallituse ja vetikate, herilaste põhjustatud kahjustuste eest.Tooted sisaldavad krunti, neil on siidjasmatid ja säravad värvitoonid, mis tungivad puidu sügavale aluspinda ning on ületöödeldavad lihvimata. Tähelepanu! Fotodel võivad värvitoonid erineda tegelikkusest.Leia oma aiamajale sobiv puidukaitse ja värvkate. Loe rohkem tootja kodulehelt.remmers aiamaja nordic 
Teie bangalo aiamaja tootmine võtab sõltuvalt mudelist aega umbes 3-5 nädalat, sellele lisandub transpordiaeg 1-2 nädalat. Vaata lisa

2 670.00

Saadaval järeltellimisel

Paigaldus

Soovin personaalset hinnapakkumist paigaldusele Nordic Bungalow koostööpartnerilt

Katusekärg

Vali omale sobivat värvi bituumensindel kärgmustriga.

Puidukaitselasuur I

Vali omale värv postide, sarikate, iluliistude ja katuse alumise poole jaoks.

Puidukaitselasuur II

Vali omale värv seinte jaoks.

Kategooriad: ,