Näitan kõiki 7 tulemust

Vintage perekonna maja juures on kasutusel nurga risttapp, viilkatus ja traditsioonilist hõngu lisab stiiliga sobiv akende ja uste disain.

3 330.00

Albert 44 disain aiamaja on kohal! Nõudlikku klienti tundvad Nordic Bungalow disainerid on 44mm aiamaja juures leidnud lahenduse nõudlikule kliendile. Hoolikalt valitud uksed ja aknad on just kliendile, kes hindab ruumikust, kompaktsust ning väga mitmekesiseid kasutusvõimalusi. Piisavalt väike, kuid ruumikas aiamaja võimaldab realiseerida ühe suvemaja puhul enamus mõeldavaid ideid. Kasuta seda maja kui väiksest aiamaja [...]

6 560.00

Vintage Simple 70 S mudel on klassikaline aiamaja, traditsioone hindavale inimesele. Lase vabaks oma fantaasia ja leia oma aiamajale parim funktsioon.

6 790.00

Suvemaja Compact Farmer 70 S (70mm) on mõeldud nõudlikule kliendile, kes ei soovi teha kompromisse mahutavuse ja funktsionaalsuse arvelt. Kutsu külalised külla, grillige või veetke aega ilmastikukindlas suvemajas 24/7. Sa ei pea kunagi muretsema kuhu paigutada tööriistad või jalgratas. Selles suvemajas saad samal ajal nautida ajaveetmist terrassil grillides ja külalistega tegeledes. Puhtast loodusest pärit maja [...]

9 420.00

Fancy Farmer 70 A on praktiline ja klassikalise joonega aiamaja mudel, mis leiab kasutust iga suurusega majapidamises täiendava ruumina.

9 650.00

Fancy Farmer 70 B on disain suvemaja nõudlikule kliendile, kes ei soovi teha kompromisse mahutavuse, kvaliteedi ja funktsionaalsuse arvelt.

12 710.00

Vali endale sobiv kasutusfunktsioon ja sellest mudelist saab sulle ideaalne freespruss palkmaja ajaveetmiseks, perega olemiseks, tähtpäevade tähistamiseks või töö tegemiseks.

15 250.00

Fancy Farmer 70 L sademete ja tuulte kaitsega suvemajas on võimalik hubaselt elada või lihtsalt suurema seltskonnaga aega veeta 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas.